Zwiedzanie z przewodnikiem

Zapraszamy grupy szkolne, grupy zorganizowane oraz osoby prywatne do zwiedzania Palmiarni z przewodnikiem – to doskonała propozycja dla wszystkich chcących dogłębnie poznać ekspozycję największego i najstarszego tego typu obiektu w Polsce.

Osoby uczestniczące w zwiedzaniu będą mogły poznać bogaty świat roślin, w tym popularnych roślin użytkowych (takich jak bawełna, banan, bambus i wiele innych), a także posłuchać ciekawostek o tej tematyce. Jako materiały dydaktyczne podczas zwiedzania używane są ziarna, przyprawy czy kora –pozwala to na poznanie różnorodności flory różnymi zmysłami. Wycieczki, które proponujemy pozwalają również kształtować ciekawość świata i szacunek dla przyrody.

Zwiedzanie Palmiarni Poznańskiej z przewodnikiem od wtorku do niedzieli:

1. Przed dokonaniem rezerwacji na zwiedzanie Palmiarni Poznańskiej z przewodnikiem proszę zapoznać się z Regulaminem zwiedzania Palmiarni Poznańskiej.

2. Osoby, które za zwiedzanie będą płacić w kasie w dniu wycieczki mogą dokonać rezerwacji przewodnika telefonicznie w dni robocze w godzinach 7.00-15.00 pod numerem: 514-652-476 lub 510 674 848 lub mailowo pisząc na adres: zwiedzanie@palmiarnia.poznan.pl

3. Osoby, które za zwiedzanie z przewodnikiem chcą zapłacić przed wycieczką przelewem, muszą dokonać rezerwacji za pośrednictwem Formularza zamówienia.

Proszę wpisać dane do faktury a w przedmiocie zamówienia zaznaczyć: ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM oraz INNE i wpisać liczbę oraz rodzaj biletów wstępu. Skan lub zdjęcie wypełnionego Formularza Zamówienia należy przesłać na adres: zwiedzanie@palmiarnia.poznan.pl lub oryginał złożyć osobiście w Palmiarni Poznańskiej, ul. Matejki 18, 60-767 Poznań.

4. Czas zwiedzania Palmiarni z przewodnikiem to ok. 60 minut. W czasie jednej godziny na raz mogą zostać oprowadzone dwie grupy po 25 osób w każdej.

5. Koszt zwiedzania z przewodnikiem to 60 zł dla grup liczących do 25 osób + bilety wstępu. Kliknij, aby poznać aktualne ceny biletów wstępu. Przypominamy, że szatnia jest nieobowiązkowa oraz płatna 2 zł od osoby.

6. Rezygnacja z rezerwacji zwiedzania Palmiarni Poznańskiej z przewodnikiem bez poniesienia dodatkowych kosztów jest możliwa telefonicznie lub mailowo w dni robocze w godzinach. 7.00-15.00, najpóźniej jeden dzień przed planowanym zwiedzaniem.