Letnia NOC W PALMIARNI, 12 lipiec 2024 r.

Zapraszamy na letnią Noc w Palmiarni, która odbędzie się 12 lipca 2024 roku.

Przygotujcie się na podróż – zabierzemy Was podczas tej Nocy w Palmiarni na Hawaje, Tahiti (Polinezja Francuska) i Rapa Nui (Wyspy Wielkanocne). Hinatea wraz ze swoją szkołą tańca zaprezentuje spektakl „Avei Varu – tańce polinezyjskie.”
https://www.facebook.com/AveiVaru

Będziecie mogli zobaczyć pokazy wykonywane tradycyjnie i przekonać się, że mają one głębsze znaczenie niż tylko to stereotypowe, które widzimy w filmach. Zaplanowano trzy pokazy w następujących godzinach:
– godz. 20:45
– godz. 21:30
– godz. 22:15

Niech zachwyci Was różnorodność kolorowych, tradycyjnych strojów oraz tańców z kilku najbardziej znanych wysp Pacyfiku. Dajcie się porwać szybkim i wolnym rytmom w towarzystwie dźwięków ukulele i bębnów! Gwarantujemy, że poczujecie emocje i historie stojące za każdym ruchem wśród egzotycznych roślin Palmiarni. Zapraszamy!

Wydarzenie rozpocznie się od godziny 20.00 i potrwa do 2.00 w nocy (ostatnie możliwe wejście o godz. 1:00). Kasa czynna będzie do 1.00.

❗Uwaga, w związku z alertami RCB i z uwagi na specyfikę obiektu prosimy o stosowanie się do poleceń pracowników Palmiarni w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Wstęp na wydarzenie w cenie biletu do Palmiarni.
12 zł – ulgowy
16 zł – normalny
Link do cennika: https://www.palmiarnia.poznan.pl/pl/zwiedzanie#cennik
❗Bilety można zakupić online (tobilet) pod linkiem https://tobilet.pl/noc-w-palmiarni-lipiec-2024.html
Bilety będzie można również nabyć tradycyjnie w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem w kasie.
❗❗❗Uwaga! Liczba zwiedzających przebywających jednocześnie w Palmiarni Poznańskiej jest ograniczona ze względów bezpieczeństwa. Z uwagi na to, wejście zwiedzających do obiektu może być czasowo wstrzymane. Osoby ponad dozwolony limit będą sukcesywnie zapraszane do przestrzeni Palmiarni wraz z opuszczaniem pawilonów przez zwiedzających.

Warto zabrać ze sobą latarkę aby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji.
W godzinach od 5.00 do 22.00 będą otwarte wszystkie bramy Parku im. Wilsona, od 22.00 otwarte będzie tylko wejście od ulicy Matejki.
Zapraszamy!