Weekend zniżek z OK Poznań w Palmiarni 25-26 maja 2024 r.

Poznańskie Dni Rodziny, wydarzenie, które od dwunastu już lat uczy i bawi poznanianki i poznaniaków w ramach międzypokoleniowych propozycji. W kalendarium wydarzeń od 18 do 29 maja m.in. warsztaty plastyczne, spektakle teatralne, zajęcia sportowe, Akademia Zdrowia Dla Rodziców, pikniki rodzinne i osiedlowe, konsultacje specjalistyczne z fizjoterapii, logopedii, psychologii oraz pedagogiki, zajęcia ruchowe dla dzieci z niepełnosprawnościami i ich rodziców, rajd rowerowy, zajęcia edukacyjne z klockami lego, warsztaty rzemiosła artystycznego, spacery z przewodnikiem, Dzień Pszczoły, spotkania dla seniorów “Bezpieczeństwo w sieci”, spacer cyfrowy, wolontariat bez barier i wiele, wiele innych atrakcji.
W bieżącej edycji Poznańskich Dni Rodziny, w dniach 25 – 26 maja, zaplanowano weekend zniżek z OK Poznań, w ramach którego specjalne zniżki udzielane będą posiadaczom Karty OK Poznań.

W weekend 25 i 26 maja br. z Kartą OK Poznań można zakupić bilety normalne i ulgowe do Palmiarni Poznańskiej z 50% rabatem.  tj. bilet wstępu normalny w cenie 8 zł, ulgowy – 6 zł. Karta OK Poznań uprawnia do zakupu maksymalnie 2 biletów normalnych i 5 biletów ulgowych w cenie specjalnej do wykorzystania 25 lub 26 maja 2024 r. 
Oferta dostępna jest online (link: bilet normalny , bilet ulgowy ) i stacjonarnie w kasie Palmiarni, warunkiem uzyskania ulgi jest okazanie karty OK Poznań przez osobę dorosłą oraz uczestnictwo minimum 1 dziecka. 

Więcej o ofercie standardowej Palmiarni Poznańskie j w Programie OK Poznań – link Palmiarnia w OK Poznań

Jak skorzystać z benefitu
jeśli masz Kartę OK Poznań, podczas Poznańskich Dni Rodziny możesz zakupić bilety do Palmiarni Poznańskiej do wykorzystania 25 i 26 maja ze specjalną zniżką: 

  • kliknij „Kup benefit” poniżej, następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie; w ofercie na weekend zniżek możesz kupić maksymalnie 2 bilety normalne; 
  • po zakończeniu procesu, na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zarejestrowania płatności oraz, po rejestracji płatności, otrzymasz potwierdzenie zakupu biletu (e-bilet) wraz z kodem kreskowym i numerem; potwierdzenie zakupu znajdziesz także w Panelu użytkownika w zakładce „Moje zakupy”; zakupiony bilet jest ważny tylko w dniach 25 i 26 maja 2024 r. zgodnie z aktualnymi godzinami otwarcia Palmiarni; 
  • przy wejściu pokaż bilet w formie papierowej lub z ekranu urządzenia mobilnego; możesz być również poproszony o pokazanie dowodu osobistego w celu potwierdzenia tożsamości oraz podanie swojego numeru ID Poznań – znajdziesz go w swoim Panelu użytkownika po zalogowaniu w zakładce “Moje dane”; 

Bilety ulgowe do wykorzystania podczas weekendu zniżek OK Poznań można zakupić tutaj (link)