Już 27 października zapraszamy na ostatnią w tym roku Noc w Palmiarni!

Widowiskowy LED Show Duetu WhiteNight https://www.facebook.com/DuetWhiteNight przeniesie Was do uniwersum fantastycznego ekosystemu spoza układu słonecznego. Całkiem podobnego do ziemskiego ale jednak zupełnie innego. 😉

Świat, w którym jego mieszkańcy żyją w ścisłej zażyłości z naturą, chroniąc ją i stanowiąc jej integralną część będzie inspiracją choreografii duetu, który tworzą od ponad 10 lat Alisa i Denys.

Ledowe wachlarze i piłki symbolizować będą bioluminescencyjne rośliny tajemniczej przestrzeni, w której wszystkie żywe istoty i przyroda stanowią jedność.

Tancerze mówią o sobie: "tańczymy z miłością, tańczymy ze światłem" – zapraszamy zatem wszystkich zwiedzających do wejścia w świat miłości do światła i jedności z naturą już 27 października.

Dajcie się porwać atmosferze Nocy w Palmiarni i uruchomcie pokłady kreatywności – przebrania, niebieskie makijaże i świecące gadżety z pewnością urozmaicą to wydarzenie.

❗Uwaga – występ duetu w pawilonie III zawiera efekty świetlne, które mogą powodować dyskomfort i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną ❗

👉Taneczna podróż rozpocznie się o 20.45 i podzielona będzie na 3 sekwencje występów. Przybliżone godziny występów to: 20:45, 21:30, 22:15. Zapraszamy!

👉Noc w Palmiarni odbędzie się 27 października 2023, rozpocznie o 20.00 i potrwa do 2.00 w nocy.

❗Kasa czynna będzie do 1.00❗
👉 Wstęp na wydarzenie w cenie biletu do Palmiarni.
12 zł - ulgowy
16 zł – normalny
👉Link do cennika: https://www.palmiarnia.poznan.pl/pl/zwiedzanie#cennik

👉Bilety online są dostępne pod linkiem https://tobilet.pl/noc-w-palmiarni-pazdziernik-2023.html
👉Bilety można nabyć również tradycyjnie w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem w kasie.
🔦Warto zabrać ze sobą latarkę aby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji.
❗W godzinach od 5.00 do 22.00 będą otwarte wszystkie bramy Parku im. Wilsona, od 22.00 otwarte będzie tylko wejście od ulicy Matejki