Zapraszamy 28 kwietnia na pierwszą w tym roku Noc w Palmiarni, która będzie okazją do podziwiania ekspozycji roślin w wyjątkowej atmosferze, a także do zanurzenia się w intrygujące gitarowe rytmy flamenco czy samby.

Nocne wędrówki w Palmiarni będą możliwe w godzinach od 20:00 do 2:00 (ostatnie wejście o godz. 1:00)  i dadzą z pewnością możliwość podziwiania piękna natury różnych stref klimatycznych, w zupełnie innej odsłonie niż na co dzień.

Dodatkowo kwietniowej eksploracji będzie towarzyszyć koncert gitarowy (o godzinach: 20.30, 21.15, 22.00) - w pawilonie III wystąpi Marcin K. Jany (gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy). W repertuarze artysty (który jako student wybrał się autostopem z Olsztyna do Granady...na lekcje flamenco) znajdziemy oprócz flamenco autorskie kompozycje czy improwizacje z wplecionymi lekko orientalnymi nutami.

Bilety na to wydarzenie będzie można już wkrótce zakupić online poprzez platformę Tobilet lub w kasie, w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem do obiektu.

Szczegóły znajdują się w  wydarzeniu pod linkiem Noc w Palmiarni kwiecień.

Zapraszamy!

 

[Plakat przedstawia motywy roślinne i gitarę na ciemnym tle. Znajdują się na nim informacje organizacyjne oraz logotypy Palmiarni Poznańskiej i Miasta Poznań]