21 marca jest od 2012 roku Międzynarodowym Dniem Lasów. Święto to ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu podnoszenia świadomości ludzi na temat znaczenia lasów dla prawidłowego funkcjonowania planety.

Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę we współpracy z Fundacją Key For Tomorrow. Do Palmiarni zaprosiliśmy wyjątkowych gości p. Arkadego Radosława Fiedlera, podróżnika, pisarza, autora książki „Sumienie Amazonii” oraz p. Tomasza Siudę (https://www.facebook.com/tomaszsiudafotograf), fotografa, podróżnika, arte terapeutę, uczestnika wypraw podróżniczych śladami Arkadego Fiedlera. W zarejestrowanym nagraniu, które znajdziecie
pod poniższym linkiem: https://youtu.be/jGO67NHj09Q rozmówcy w sposób niezwykle interesujący dzielą się swoimi doświadczeniami z ekspedycji podróżniczych w głąb boliwijskiej części Amazonii.

Świętujmy Dzień Lasów wsłuchując się w ciekawą opowieść o podróżach, marzeniach  i tym niezwykłym obszarze na ziemi jakim jest Amazonia!

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia!!!

Dodatkowo już od soboty w Palmiarni prezentowana jest ścieżka edukacyjna powstała w związku z Międzynarodowym Dniem Lasów, zapraszamy!