We wrześniu dzięki współpracy z ZOO Wrocław w naszym akwarium pojawiły się płaszczki plamiste (Potamotrygon motoro)! Nadszedł czas aby wybrać im imiona! Zapraszamy do udziału w konkursie Palmiarni Poznańskiej na imiona dla dwóch płaszczek plamistych (Potamotrygon motoro) (jedno imię żeńskie i jedno męskie). Od 1 do 10 grudnia br. czekamy na propozycje, które można przesyłać mailowo na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub w formie komentarza pod postem informującym o wydarzeniu. Każdy uczestnik może przesłać jedno zgłoszenie z maksymalnie jedną propozycją na imię żeńskie i męskie dla płaszczek plamistych. Imiona muszą być związane z biologią, behawiorem lub środowiskiem występowania tego gatunku.

Poniżej szczegółowy harmonogram konkursu:
- 01.12.2020.- ogłoszenie konkursu;01-10.12.2020 r.- ETAP I- nadsyłanie zgłoszeń przez uczestników;
- 11-14.12.2020 r.- obrady Komisji Konkursowej (wybór przez Komisję Konkursową spośród nadesłanych zgłoszeń trzech propozycji imion żeńskich i trzech imion męskich dla płaszczek plamistych); 15.12.2020 r.- ogłoszenie wyników ETAPU I;
- 15.12.2020 r.-22.12.2020 r. - ETAP II- głosowanie przez Internautów na wybrane przez Komisję Konkursową imiona poprzez wypełnienie ankiety w formularzu Google (link będzie dostępny na profilu Palmiarni Poznańskiej na Facebook’u oraz na stronie internetowej Palmiarni Poznańskiej).

Regulamin konkursu znajduje się tutaj

Zachęcamy do udziału!